سه‌شنبه 9 مهر‌ماه سال 1387 ساعت 03:23 ب.ظ
لئون : غالبا زنان سکس را فرصت مناسبی برای طلب نجواهای عاشقانه می‌دانند و سکس بی‌قربان‌صدقه رفتن توسط مرد را توهین به خودشان تلقی می‌کنند. این زن‌ها بی‌شک بین خود و دیگر زنانی که از سکس بزنگاهی برای دریافت امتیازات مالی می‌سازند، فرق قائلند! از نظر من هر دو یکجورند!
اگر بپذیریم که در اختیار گذاشتن سکس از جانب زنان در واقع معاوضه کالای برابری در روابط آزاد و شرافت‌مندانه است، این را هم باید بپذیریم که طلب هر نوع امتیاز عاطفی در قبال سکس هم می‌تواند نوع ِ مخفی و آبرومندانه روسپی‌گری باشد... حتی اگر مردانی که این امتیازات عاطفی و خلاف میلشان را بابت سکس با معشوق‌شان میپردازند هم  متوجه این واقعیت نباشند.
زنان درگیر روابط آزاد باید بدانند که از دید اکثر مردان، معاشقه ترجمه‌ای بی‌معنی از لغت سکس است. شخصا ترجیح می‌دهم آن را هم‌آغوشی یا هم‌خوابگی ترجمه کنم. بنابراین افزودن چاشنی‌های غلیظ عاطفی توسط زنان می‌تواند فانتزی سکسی مردانه را مختل کند... اگر چه مردان هم در آن هیر و ویر این را به روی زن‌ها نمی‌آورند!
همه اینها به کنار... زن‌های طالب قربان‌صدقه در سکس، کلید "فتح" خودشان را به مردان تقدیم می‌کنند! مردان را به این طریق شرطی می‌کنند که با حرف‌های عاشقانه می‌شود آنها را فتح کرد! اینطور مردها سکس را کالایی می‌دانند که با زیرکی به چنگ آورده‌اند و گاهی با کمال میل و در عین حال دورویی بهای عاطفی اش را می پردازند. حالا دیگر چه کسی است که نداند وقتی فتح کاملا انجام شد زن دیگر جذابیتش را از دست می‌دهد؟!
توصیه‌ام این است که وقتی سکس می‌کنید فقط همان کار را با جدیت انجام دهید و سایر حرف‌ها را بگذارید برای وقتی که لباس به تن دارید! هر چند سخت است اما اینطور بر جذابیت‌تان افزوده می‌شود چون خود را از جایگاه "دهنده" به "شریک سکسی" ارتقاء می‌دهید 
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
Powered by blogsky.com